Bugun...


Milletvekili Özdemir: “Mıcır seriminin durdurulmasını ve temizlenmesini sağladık”
AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, mıcır serimi nedeniyle sık sık gündeme gelen Batman-Beşiri yoluyla ilgili açıklama yaparak problemi çok yakından takip ettiklerini ve çözümü için ellerinden gelen bütün gayreti gösterdiklerini söyledi.

Milletvekili Özdemir: “Mıcır seriminin durdurulmasını ve temizlenmesini sağladık”
+ -
Reklam

Milletvekili Özdemir, ayrıca yaşanan son kazada hayatını kaybeden vatandaşa Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileklerini iletirken, yaralananlara acil şifalar diledi.

Bir süredir yaşanan problemi yakından takip ettiklerini ve vatandaşların taleplerinin kendileri için çok önemli olduğuna işaret eden Milletvekili Özdemir, bu yolla ilgili kendilerine bilgi akışı sağlanmasının hemen ardından gerekli mercilerle görüştüklerini hatırlatarak, yola mıcır dökülmesi çalışmalarını derhal durdurduklarını söyledi.

Bu konu hakkında ilgili bakanlık ile görüştüklerini belirten Milletvekili Özdemir, bu görüşmeden hemen sonra mevcut sathi kaplama çalışmalarının durdurulmasını sağladıklarını ve yollara dökülen mıcırların temizlenmesi için araç tahsis edildiğini kaydetti.

Karayollarının ilgili yolun BSK yapılması için önümüzdeki yılın programına alındığını belirten Özdemir, ancak yolun önümüzdeki yıl değil hemen yapılması için girişimlerinin sürdüğünü belirtti.

Önceki gün yaşanan talihsiz kaza sonucu hayatını kaybeden vatandaşa Allah’tan rahmet ailesine de başsağlığı dileklerini ileten Özdemir, yaralılara da acil şifalar temennisinde bulundu.

“Vatandaşlardan istirhamımız bu yolu kullanırken azami derecede dikkatli olmalarıdır” diyen Özdemir, insan hayatının her şeyden önemli olduğunu vurgulayarak, sürücülerin özellikle trafik işaret ve işaretçilerine uyulması hususunda hassas olmalarını istedi.
Editör: Recep Okuyucu

Bu haber 1288 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI