Bugun...


Güneştekin; "İstikrar ve güçlü Türkiye diyoruz....!"
Ak Parti Batman Milletvekili Adayı Murat Güneştekin, Ülkemizin geleceğine yönelik kararların daha güçlü alınabilmesi ve uygulanması için Pazar günü yapılacak seçimde istikar, güven ve huzurla güçlü türkiye diyoruz" dedi.

Güneştekin; "İstikrar ve güçlü Türkiye diyoruz....!"
+ -
Reklam

Türkiye'nin, dünyanın lider ulusları arasında yer almaya koştuğunu söyleyen Güneştekin, "Kutlu dava Güçlü Türkiye" sloganı ile çıktığımız bu yolda, karar süreçlerini yavaşlatan her olgu, karmaşaya yol açıyor, dünya için zaaf olarak görünüyor. Başkanlık sistemiyle süreçler hızlanıyor, zaman kaybı önlenirken, sonucu almaya yönelik adım atmak kolaylaşıyor" dedi.
-"Bürokrasiye neşter vurulacak"
Halkımızın büyük rahatsızlık duyduğu bürokratik oligarşı olduğunu dile getiren Güneştekin şunları kaydetti. "Yeni dönemin en büyük faydası, bürokratik oligarşiye vurulacak neşterdir. 24 Haziran seçimi ile 'Git yarın gel' veya 'Şu şahıs böyle istiyor' diye işlerin aksadığı dönemler tarihin karanlık sayfalarına gömülecek."
-"Bir kader seçimi yapıyoruz"
Pazar günü sandıkta sadece Cumhurbaşkanı yada Milletvekili seçmediklerini anlatan Güneştekin şöyle dedi." Yapılacak seçimle, ya mevcut sistemin ağır aksak süratine razı olacak, ya da ülkeyi çok farklı bir hızda uygarlık seviyesine getireceğiz. Bu seçim  sıradan bir seçim değildir. Ümmetin var olma yada yok olma gibi, yada bir kader seçimidir."
-"Hep birlikte güçlü türkiye olacağız" 
Türkiye'de ilklerin seçimi olcağını belirten Güneştekin şöyle dedi. "Pazar günu halkımız hür iradesi ile sandığı gidip oyunu kullanmasını istiyoruz. Bu seçim Türkün, Kürdün, Lazın, Çerkezin, Arabın kısacası tüm halkların kendini içinde bulacağı bir yeni anayasnın başlangıcı olacaktır. Ak Partinin zaferi ile sonuçlanacağını temenni ettiğimiz bu seçimle kardeşçe güçlü Türkiyenin temellerini hep birlikte atacağımıza inanıyorum." dedi.
Editör: Recep Okuyucu

Bu haber 815 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI